Bezpečnost z pohledu ajťáka ve škole (1) Nejčastější útoky a hrozby

Bezpečnost z pohledu ajťáka ve škole (1)
Nejčastější útoky a hrozby

Administrátoři Učitelé Pedagogové volného času

security-01

pondělí 28.2.
16:00 – 17:00
Lektor: Jan Bednář

Nebezpečí číhá ve světě online za každým rohem. Pojďme se podívat, jakým nejčastějším útokům mohouvaše školní systémy čelit, jak je identifikovat a jak se jim účinně bránit.

ZDARMA

Přihlas se!

Ukážeme vám, co vše se může stát a jak identifikovat příznaky různých typů útoků. Nastíníme i možnosti jak se jim bránit nebo minimalizovat. Dokonce Vám i jeden útok předvedeme fyzicky.

Přijďte si popovídat s kolegy a vyměnit názory v oblasti zabezpečení školních sítí. Jak jste na tom vy u vás ve škole?

Kurz je určen: administrátorům školních sítí, učitelům informatiky a ICT koordinátorům

bednar-jan

Jan Bednář

lektor

Honza většinu času věnuje studiu nových bezpečnostních technologií. Jeho prací je identifikovat možná rizika a zranitelnosti informačních systémů. Navrhnout vhodná řešení zákazníkům z řad škol i komerčních subjektů. Ve volném čase se stará o ICT vybavení a informační systémy na Základní škole v Tišnově. Je také učitel informatiky a operačních systémů na střední škole v Brně. Ve společnosti pg-sec s.r.o. působí jako produktový manažer zaměřující se na oblast kybernetické bezpečnosti a Microsoft 365.

Přihlas se do kurzu Bezpečnost z pohledu ajťáka ve škole (1) Nejčastější útoky a hrozby!

  • Pokud přihlašujete více osob, vypište prosím jejich jména a příjmení oddělená čárkou.
  • Odesláním formuláře souhlasíte s našimi obchodními podmínkami. Rádi Vám pošleme další tipy a rady a aktuální informace pro Vaše další vzdělávání. Kdykoliv se můžete odhlásit. My se zavazujeme. že s Vašimi údaji nakládáme podle zákona