Bezpečnost z pohledu ajťáka ve škole (2) Vaše hesla v bezpečí

Bezpečnost z pohledu ajťáka ve škole (2) Vaše hesla v bezpečí 

Administrátoři Učitelé Pedagogové volného času

security-01

pondělí 23.5.
16:00 – 17:00
Lektor: Jan Bednář

Používáte stejná hesla v různých službách nebo jedinečná silná hesla? Pamatujete si je nebo necháváte hesla zapamatovat prohlížeč? Podíváme se společně na problematiku správy hesel a služeb poskytujících ukládání vašich citlivých přístupových údajů.

ZDARMA

Přihlas se!

Ve druhé části bezpečnosti pro ajťáky si posvítíme na hesla. Jedno z nejvíce diskutovaných a také nejproblematičtějších témat počítačové bezpečnosti. Řekneme si zásady volby silných hesel, zda vůbec hesla používat a pamatovat si je. Ukážeme si i prakticky návod na zřízení a používání cloudové služby na správu hesel.

Kurz je určen: administrátorům školních sítí, učitelům informatiky a ICT koordinátorům

bednar-jan

Jan Bednář

lektor

Honza většinu času věnuje studiu nových bezpečnostních technologií. Jeho prací je identifikovat možná rizika a zranitelnosti informačních systémů. Navrhnout vhodná řešení zákazníkům z řad škol i komerčních subjektů. Ve volném čase se stará o ICT vybavení a informační systémy na Základní škole v Tišnově. Je také učitel informatiky a operačních systémů na střední škole v Brně. Ve společnosti pg-sec s.r.o. působí jako produktový manažer zaměřující se na oblast kybernetické bezpečnosti a Microsoft 365.

Přihlas se do kurzu Bezpečnost z pohledu ajťáka ve škole (2) Vaše hesla v bezpečí!

  • Pokud přihlašujete více osob, vypište prosím jejich jména a příjmení oddělená čárkou.
  • Odesláním formuláře souhlasíte s našimi obchodními podmínkami. Rádi Vám pošleme další tipy a rady a aktuální informace pro Vaše další vzdělávání. Kdykoliv se můžete odhlásit. My se zavazujeme. že s Vašimi údaji nakládáme podle zákona.