Učíte vaše žáky o kybernetické bezpečnosti?

Učte je to prakticky a žážitkově.
Ve spolupráci se společností pg-sec s.r.o. jsme připravili jedinečný nástrol Peklostroj, kterým můžete provést kontrolovaný phishingový útok na celou školu. Zcela bezpečně, bez nepříjemných následků, demonstrujete žákům úskalí online světa.Co je to phishing?
Jedna z nejčastějších metod, kterou používáji kybernetičtí útočníci pro získání přístupu k vašim školním elektronickým systémům nebo identitám v online službách jako jsou e-mail, Facebook, Instagram, TikTok, WhatsApp, apod.

Jak Peklostroj funguje?

1

Phishingový útok

Pomocí našeho automatizovaného nástroje spustíte jednoduše útok* na e-mailové adresy žáků a zaměstnanců školy. Na výběr máte z několika různých šablon podvodných e-mailů.

2

Vyhodnocení útoku

Po provedení útoku máte v Peklostroji přístup ke statistikám. Snadno vyhodnotíte připravenost žáků a kolegů na opravdový útok.

3

Hodina o kyber – bezpečnosti

Se žáky můžete začít probírat rizika online světa. Máte v ruce reálná data. Ukažte jim, jak si dávají pozor na případné útoky.

*Všechny útoky se řídí platnou legislativou a etickými zásadami.
Penetrační test lze provést pouze s vědomím a svolením vedení školy a IT správce.

Zaujala vás možnost zažít si s vašimi žáky phishingový útok?

Časté dotazy k Peklostroji

Může Peklostroj ohrozit bezpečnost naší školy?
Ne. Peklostroj sice provádí reálný phishingový útok, ale nejsme praví útočníci. Tedy, i když uživatelé (žáci, zaměstnanci) kliknou na Peklostrojem zaslaný e-mail, nic se nestane.

Sbírá Peklostroj citlivá data uživatelů?
Ano, ale jen taková data, která slouží k vyhodnocení celého „útoku“. Peklostroj zná uživatelské jméno a zjišťuje, jak uživatel zareagoval: zda kliknul na odkaz v e-mailu, vyplnil své přihlašovací údaje nebo si dokonce instaloval podvrženou aplikaci.

Kolik mohu poslat útoků a na kolik adres ve škole?
Pro komerční firmy je služba zpoplatněna dle počtu e-mailových adres, na které se bude útočit. Školám tuto službu nabízíme pro neomezený počet útoků na 5 000 školních e-mailů.

Je Peklostroj zdarma?
Peklostroj je placenou službou jak pro komerční firmy, tak pro školy. Školy ale mají od nás jednotnou cenu 1.850 Kč / rok používání služby. Cena je včetně 21 % DPH.

Co musím udělat, aby se v naší škole mohl Peklostroj používat ve výuce?
Pro pořízení služby a bližší informace nás kontaktujte nebo se podívejte na naši webovou stránku https://learniga.cz/peklostroj

Vyzkoušejte si phishing nanečisto.

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

1 Step 1

S vašimi poskytnutými údaji budeme pracovat v souladu se zákonem a všeobecnými obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Learniga Pro s.r.o. Kdykoliv máte možnost takto udělený souhlas  odebrat, a to písemnou formou a v shodě s předchozími dokumenty.

Souhlasím s podmínkami:
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right