STEM vybavení

Kreativita ve vašich rukou

Podpořte a rozvíjejte u vašich žáků technické dovednosti, které vedou k hmatatelným výsledkům. Ve spolupráci se Zonepi Research a RPishop.cz realizujeme tématické vzdělávací akce zaměřené na STEM vzdělávání v oblasti robotiky a elektrotechniky. I na vaší škole mohou děti a rodiče kreativně tvořit v odpoledních workshopech nebo kroužcích. Poskytujeme podporu pro školy od nákupu vybavení po jeho zavedení do výuky.

MODI EXPERT KIT

MODI je výjimečná a inovativní sada robotických prvků, která vám umožní vytvářet a realizovat vlastní kreativní projekty. Využívá principy modulárního spojení základních prvků. Každý jednotlivý modul můžete programovat pomocí desktopové nebo mobilní aplikace.

CHYTRÁ 3D TISKÁRNA

3D tiskárna X-MAKER V4.0 s funkcí tisku jedním kliknutím usnadňuje obsluhu dětem i dospělým. Jednoduché ovládání s uživatelsky přívětivým rozhraním. Brzy bude celé zařízení přeloženo do češtiny.

GRAVÍROVACÍ LASER

Novinka mezi gravírovacími lasery z rodiny xTool. Novým konceptem i modelem pro realizaci vlastních nápadů je Xtool P2. Tento model spojuje profesionalitu výroby s jednoduchostí přípravy projektů díky vlastnímu softwaru.