Learniga Pro a COVID-19

Learniga Pro a COVID-19

Nepříjemná situace přináší pro nás pro všechny výzvy. Společně můžeme vše překonat a využít čas, který nám bezpečnostní opatření dávají využít pro další vzdělávání a osobní rozvoj. Jsme tu s Vámi a pro Vás.

UPOZORNĚNÍ:
Vzhledem k situaci a k vládním opatřením jsme do odvolání zrušili prezenční výuku. Všem klientům, kteří si zakoupili účast na našich prezenčních kurzech se tímto omlouváme. Jakmile bude situace opět příznivá osobním setkáním, určitě se s Vámi spojíme a najdeme nové termíny pro všechny plánované workshopy.

Naše výuka ale pokračuje dále. Jen v online prostoru formou webinářů. Pro pedagogické pracovníky máme akreditované kurzy online. Jejich nabídku naleznete zde: Učíme školy používat moderní technologie – Pomáháme uchopit a pochopit technologie – Learniga.

Sledujte naši stránku na Facebooku (https://www.facebook.com/learnigapro), kde budeme informovat o novinkách a kurzech online, které pro Vás připravujeme.

Klienti, kteří chcete vrátit peníze za zrušený prezenční workshop nebo kurz, obraťte se na e-mail: info@learniga.cz nebo na telefon: +420 725 773 814.